Samsung 65 Inch DU7000 Crystal UHD 4K Smart TV UA65DU7000
Samsung
UA65DU7000
The Samsung Crystal UHD 4K TV DU7000 Range is available in 43", 50", 55", 65", 75", and 85". 65 Inch TV 4K Upscaling Adaptive Sound 3840 x 2160 resolution Crystal processor 4K Motion Xcelerator UHD Dimming Connectivity: HDMI 3 USB 1 Bluetooth See Every Shade Of Colour In Powerful 4K The Samsung 65...show more